Najlepšie vianočné darčeky pre domácu gazdinku!

264
darceky

Netrvalo to dlho a rok 2016 sa už pomaly chýli ku koncu. Čakajú nás však ešte najkrajšie sviatky roku - Vianoce. Okrem rodinnej pohody sa s nimi viaže aj časť, ktorá poteší najmä našich najmenších - dostávanie (a rozdávanie) darčekov. My starší už vieme, že darčeky nenosí Ježiško, a tak každoročne zažívame dilemu, čo komu nakúpiť. Preto sme si pre Vás pripravili niekoľko tipov, ktoré potešia každú domácu gazdinku!


 

Hrnčeky nič nepokazia

Nie je nič lepšie ako stráviť dlhý zimný večer s dobrou knihou pri šálke čaju. Hrnčekov nikdy nie je dosť, čo takto jeden podarovať? Určite ním nikoho neurazíte, ba naopak, je to skvelý darček! Na trhu ich nájdeme mnoho, rôznych veľkostí a tvarov. Dokonca, aj z obyčajného hrnčeka môžete vykúzliť umelecké dielo!

Krok 1. Zaobstaráme si hrnčeky, fixku, vatový tampón a odlakovač na nechty (chlapi, nájdete ho v drogérii!)

Krok 2. Pomocou odlakovača a tampónu si očistíme hrnček na mieste, kde budeme písať/kresliť

Krok 3. Použijeme naše umelecké schopnosti a na hrnček niečo pekné nakreslíme/napíšeme

Krok 4. Aby sa nám naše veľdielo pri umývaní nezmylo, dáme hrnček zapiecť na približne 30 minút (cca 175 °C)

Väčšinou to nezostane len pri jednej šálke čaju.. Prečo si rovno nezaobstarať kanvicu alebo džbán? Zásoby teplého čaju nikdy nie sú na škodu a aspoň nemusíte odbiehať od rozčítanej knihy! 🙂 

Kuchynských potrieb nikdy nie je dosť

Každá správna gazdinka má v kuchyni kopec hrncov a panvíc rôznych tvarov, veľkostí a typov. Občas sa stane, že pri varení to už nejaký hrniec nezvládne a pripáli sa. Neviete, čo na Vianoce? Kúpte vašej drahej nový hrniec! Bohatú ponuku hrncov a iných kuchynských potrieb nájdete na webe Tescoma.

Ak sa chcete dočítať o ďalších pomôckach, ktoré v kuchyni nájdu svoje využitie, prečítajte si aj TENTO článok.

Dúfame, že vám týchto pár tipov pre domácu gazdinku pomohlo! Určite nimi nič nepokazíte a ak sa rozhodnete pre vlastnoručne dekorovaný hrnček, obdarovaného/nú určite poteší vaša kreativita. A teraz šup-šup, darčeky sa samé nekúpia! 🙂