Hľadáte si bývanie? Inšpirujte sa novostavbou v centre Bratislavy!

413
novostavby

NOVOSTAVBY BRATISLAVA: hľadáš byt v Bratislave a nič nie je podľa tvojich predstáv? Objavili sme v hlavnom meste niekoľko novostávb, ktorými sa môžeš inšpirovať. Jedná sa o projekt Jégeho alej v atraktívnej Bratislavskej lokalite.


Jégeho alej je projekt developerskej spoločnosti Finep SK. Novostavby sa nachádzajú v centre mesta v atraktívnej časti Bratislavy - Ružinov, časť Nivy. Firma s výstavbou a predajom bytov v Bratislave začínala v roku 2006 s projektom Jégeho Alej 1 a 2, neskôr, v 2013-tom, pribudla Jégeho Alej 3. 

V rámci projektu bola naplánovaná aj štvrtá, posledná časť projektu Jégeho alej. A práve tu môžeš bývať ty!

riadeny-nadstandard-smart2-1 standard-smart1

Jégeho alej 4 je novostavba, ktorej výstavba bola dokončená v lete tohto roku. V blízkosti nájdeš všetko, čo k životu "moderného Bratislavčana" potrebuješ. Hromadnú dopravu máš maximálne 5 minút chôdze, obchodné centrá máš hneď po ruke a pre mamičky s deťmi je v okolí množstvo detských atrakcií.

O susedov nebudeš mať núdzu, keďže sa jedná o 20 - podlažný bytový dom, v ktorom sa nachádza 194 bytov a apartmánov. Vybrať si môžeš z bytov o veľkosti 33 až 114 metrov štvorcových. Súčasťou každého bytu je tiež terasa alebo balkón/lodžia. Z vyššieho poschodia budeš mať krásny výhľad na panorámu nášho hlavného mesta. 

O svojho štvorkolesového tátoša tiež nemusíš mať obavy, parkovanie je k dispozícii v garážovom dome.

Ak by ťa interiér bytu nudil, môžeš si ho zútulniť podľa svojho vkusu. Inšpirovať sa môžeš napríklad v tomto článku.


 


Aj takto vyzerá pôdorys jedného z bytov, ktorého majiteľom sa môžeš stať práve TY! 

novostavby

Tento bytík má cenu približne 197 890€. Nachádza sa na osemnástom podlaží s krásnym výhľadom. Súčasťou je balkón AJ terasa! Je orientovaný na SV a SZ svetovú stranu. Ak sa chceš dozvedieť viac o novostavbách v Bratislave, klikaj SEM

Zaujal Vás projekt Jégeho aleje? Môžete sa vyjadriť v komentároch k článku.


Nezabudni nás sledovať na našej Facebook stránke!