Napísal pesničku pre mŕtveho brata a rozplakal porotu!

466

Keď Christian Burrows predstúpil pred porotu Britského X Factoru, ešte netušil, že ich svojím spevom dojme k slzám! Zaspieval pesničku pre brata! X Factor 2016 je už v plnom prúde! Na jeden z castingov prišiel aj 19-ročný Christian Burrows. Porozprával porote o svojom malom bračekovi, ktorý pred niekoľkými rokmi zomrel. Keď ho Simon poprosil, aby zaspieval jednu zo svojich originálnych piesní, Christian si vybral práve pieseň, ktorú napísal pre brata! Pozrite sa, ako vystúpením dojal celú porotu! Ani jedno oko nezostalo suché..

Porota mala čo robiť, aby udržala svoje emócie.. Hodnotenie poroty:

Sharon Osbourne: “Krásna pieseň. Veľmi sa mi páčiš. Si veľmi čistý v tom, čo robíš. Tiež to malo skvelú charizmu.”
Nicole Sherzinger: “Dostal si ma. Ďakujem za to.”
Simon Cowell: “Bolo to veľmi odvážne, zdieľať túto pieseň, pretože je veľmi osobná. Neviem, ako si to urobil, ale bolo dôležité, že si urobil, pretože si mi povedal, kým si ako umelec a osoba. Máš naozajstný talent. Máš skvelé texty a páčiš sa mi.”
Louis Walsh: “Bolo to veľmi úprimné vystúpenie. Myslím, že si prekonal sám seba.”

Zarábajte spolu s nami

Pripravili sme pre Vás jedinečnú možnosť zarobiť si nejaké to euro zdieľaním postov a šírením videí medzi ľudí. Videá sú podobné tomu čo ste práve pozerali. Nejde o žiaden nevhodný obsah. Ak vás zaujíma viac, určite navštívte web JobNet.sk, kde sa môžete rovno zaregistrovať a ihneď začať zarába. Je to naozaj jednoduché, tak nepremrhajte svoju šancu a začnite zarábať spolu s nami.

Táto práca je vhodná pre každého z Vás, ktorý chodievate denne na soc. siete a sledujete dianie. Dnes asi každý, kto má prístup na internet presedí na soc. sieťach v priemere 3 hodiny denne. Prečo nevyužiť tento čas na to, aby ste si pekne zarobili? Je to len na Vás. My Vás čakáme s otvorenými dverami na www.jobnet.sk

Koľko môžete zarobiť?

Je to len a len na Vás. Zarobiť môžete neobmedzené množstvo financií. Záleží len na Vašej šikovnosti. Pozrite si náš partnerský program, ktorý sme pripravili práve pre Vás. Možnosti sú neobmedzené. Viac zistíte na našom partnerskom webe www.jobnet.sk

Chcete s nami tvoriť portál SMEIN.sk?

Ak sa chcete stať členom nášho tímu a tvoriť obsah na našom webe, získavať rôzne benefity a výhody, samozrejme získavať provízie za Vaše výtvory pre portál www.smein.sk, tak neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na my@smein.sk. Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Čo Vám ponúkame?

1. Rozvoj vo svete internetu
2. Príjemné zárobky
3. Prácu v dobrom kolektíve

Tak neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Na spolupráci sa vieme dohodnúť stále. Prijímame nových ľudí do zabehnutého systému. Nemáte čo stratiť, môžete len získať.